15.10.2013 13:50:00

Branky: 4× Gebelt, 3× Záhoř, 1× Fišman, 1× Růžička

Sestava:  Janoušek – Turner, Kaftan – Záhoř © – Ošťádal, Gebelt

Náhradníci: Fišman, Rožec, Demeter, Růžička

Až v dalekém Kazíně jsme měli na programu 5. kolo naší soutěže. Po povodních v roce 2002 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce a vysoká kvalita hřiště i samotného zázemí se tu drží dodnes. Počasí nám také přálo. Nebylo horko, trávník byl po sobotních deštích dobře pokropený a těšit jsme se mohli i v posledních dnech z nevídaného jevu, svítilo sluníčko. Do sestavy se vrátil Ondra Gebelt a opět zazářil. Naopak nám nebyl z důvodu nemoci k dispozici Matěj Liška. Chtěli jsme navázat na tři vítězství ve třech posledních kláních a natáhnout tak vítěznou šňůru.

Úvodních 15 minut zápasu bylo stejně jako minulý týden z naší strany žalostný. Nedostatečný pohyb a slabá práce s míčem hnala soupeře dopředu a chvílemi jsme byli pod velkým tlakem. Odnesli jsme to „jenom“ jedním inkasovaným gólem. Postupně jsme se dostávali do hry a úplným vysvobozením byla až vyrovnávající branka Kuby Záhoře. Do poločasu se ještě dvakrát trefil navrátilec Ondra Gebelt a do kabin se šlo za příznivého stavu 1:3.

Ihned po přestávce jsme na soupeře vlétli a zahnali tak případnou snahu Kazína na obrat. Výborný presing i velké zlepšení přihrávek neslo své ovoce. Rychle jsme vstřelili 4 branky a vytvořili si mnoho šancí. Do soupeře jsme bušili. Kaňkou však zůstávají mezery v obraně a dva obdržené góly. A to nás ještě podržel brankář Tomáš Janoušek. Ve druhé půli se k výbornému výkonu rozehrál Ondra Gebelt, který nejen připravil mnoho brankových příležitostí pro své spoluhráče, ale sám přidal ještě dvě branky. Hattrickem se blýskl Kuba Záhoř. Zápas skončil 3:9 v náš prospěch.

Když opomenu prvních 15 minut a nějaké ty chybičky v defenzivní činnosti, byl to dobrý týmový výkon. Vyzdvihnout musím druhý poločas, kde jsme si vytvořili řadu šancí po krásných akcích a pobavili snad přítomné rodiče a diváky. Příští neděli nás od 13:00 čeká těžký duel s druhým a zatím stoprocentním Mníškem. Takže kluci pro vás. V úterý a ve čtvrtek všichni na trénink a chceme vidět jak makáte, ať jsme na Mníšek dobře připraveni. Děkujeme všem přítomným rodičům za fantastickou podporu, a že jste nám pomohli dosáhnout čtvrtého vítězství v řadě. ROZTOKY DO TOHO !!!