Kazín - Roztoky 1:2

23.04.2012 21:11:00

Branky: Jan Vlček 2×

Při našem třetím jarním vystoupením jsme nastoupili na horké půdě týmu z Kazína. Již od první minuty byl náš výkon plný nepřesností a chyb, které naštěstí pro nás nedokázal domácí tým zužitkovat.

Domácí tým se prezentoval dobrou obranou silou a dlouhými nákopy na rychlé útočníky. Kromě stoprocentní šance Radka Šlancara, která skončila na tyči se za první poločas nic zajímavého neudálo. Po bouřce v kabině jsme vstoupili do druhé půle s větším odhodláním, ale nebylo to nic platné. Špatnou nahrávku Hodana našemu brankáři využil domácí útočník a do prázdné brány skóroval. Pár minut poté Hodan svoji chybu odčinil. Nadýchaný centr dokázal za soupeřova záda uklidit Vlček. Po dalších pěti minutách zkoušel již ztracený míč doběhnout opět Vlček a po podklouznutí golmana se míče zmocnil a gólem do prázdné brány nás poslal do vedení 2:1. Na konci zápasu jsme měli ještě pár šancí, za zmínku stojí hlavička Kapitána, která skončila na břevně a rána Juráčka z malého vápna, která letěla nad bránu.

Sestava: Řepa – Svoboda (Říha), Kapitán, Hodan, Seidl – Juráček, Vlček, Vevera, Šlancar – Houška (Roškot), Pešek (Šafařík)