Kazín - Roztoky 1:4 (1:1)

05.09.2009 20:44:13

3. kolo III.B třída sobota 5.9.2009 Branky: Karel Sopko 2x, Pavel Kořínek 2x Perfektně střižený trávník v Kazíně přímo naváděl ke kombinační hře, kterou nakonec předváděli především hosté. Domácí se soustředili na br...

3. kolo III.B třída sobota 5.9.2009 

Branky: Karel Sopko 2x, Pavel Kořínek 2x

Perfektně střižený trávník v Kazíně přímo naváděl ke kombinační hře, kterou nakonec předváděli především hosté. Domácí se soustředili na brejkové situace, k čemuž měli dobré předpoklady v podobě dvou velmi dobrých útočníků, a hosté naopak těžili z velmi dobré hry středové osy a preferovali postupné útoky.
Domácím vyšel začátek zápasu, když hostující obraně chvilku trvalo, než si zvykla na brejkový styl Kazínských. Z jednoho rychlého protiútoku šli domácí dokonce do vedení, když střelu z křídla pohotově dorážel Tenkrát. Roztočtí ale tentokrát hráli ve velké pohodě, gól domácích s nimi neotřásl a do poločasu se jim po pěkné akci z levé strany povedlo vyrovnat.
Rozhodnutí pak padlo na začátku druhého poločasu. Nejprve se vytasil s famozním zákrokem brankář Lyznyk, když zlikvidoval samostatný nájezd domácího útočníka, a pak již začaly Roztoky, hrájící druhou půlku "po větru",  postupně dominovat. Nejprve Sopko zahrál precizně přímý kop a následně se Kořínek zavěsil  do pěkné akci a centru Ruse do vzduchu a hlavou nedal brankáři šanci. Poté už na hřišti bylo pouze jedno mužstvo, bohužel z následných mnoha akcí Roztok se ujala pouze jedna, i když s odevzdaně hrajícím Kazínem mohlo skóre být klidně dvojnásobné.
Po minulém výpadku v Dobříči se výrazně zlepšila celková hra i individuální přístupy hráčů. Zlepšený výkon je nyní nutné potvrdit na hřišti velmi silného Jíloviště!

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek