Kablo Kladno Kročehlavy 1:1 SK Roztoky (1:0)

19.04.2013 16:17:00

Branky: Hadáček

V neděli jsme sehráli velice důležité utkání proti dorostu z Kročehlav, které nám mohlo zajistit snížení náskoku soupeře, ale bohužel se tak nestalo.

Hned od první minuty bylo jasné, že utkání bude velmi vyrovnané a soupeři si nedají nic nadarmo. Do první vážnější šance se dostal Houška, který ovšem z úhlu trefil pouze boční síť. Šancí bylo málo, ale více ze hry měli naši dorostenci, ovšem špatná koncovka a dobrá obrana soupeře ke gólu nevedla. A tak se po půl hodině hry prosadili domácí. Domácí útočník utekl naší obraně a střelou na zadní tyč prostřelil golmana Řepu. Tento gól nás nepoložil a z předešlého průběhu hry jsme si nedělali starosti a věděli jsme, že vyrovnání musí přijít. Ke konci poločasu mohl srovnat na 1:1 Hadáček, bohužel z velkého vápna mířil nepřesně a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0 pro domácí Kablo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat a vyhrát zápas, bohužel se nám nedařilo a hra byla z obou stran nepřesná a ke gólu měli oba týmy daleko. V druhém poločase k vidění moc gólových šancí nebylo a tak naštěstí přišla v 88 minutě gólová akce Hadáčka, který se uvolnil a střelou na zadní tyč vyrovnal zaslouženě skóre na 1:1. Do konce se již nic nezměnilo a tak po dobrém výkonu a dobrém fotbalu mohli oba týmy odejít spokojeny s remízou.