Jinočany - SK Roztoky 0:2 (0:1)

11.10.2012 21:34:00

Branky: Vlček, Moravec

V dalším utkání soutěže jsme zajížděli do Jinočan. Utkání se hrálo za velmi silného větru a to utkání výrazně ovlivnilo. Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem a v prvním poločase jsme si vypracovali řadu šancí. Bohužel jsme proměnili pouze jedinou, kdy se trefil Vlček. A tak první poločas skončil 0:1.

Druhý poločas se domácí i s podporou větru dostávali do náznaku šancí, které buď vyřešil dobrým vyběhnutím brankář Snopek, nebo špatným řešením domácí hráči. Uklidnění pro hráče Roztok přišlo až deset minut před koncem, kdy se prosadil po hrubce domácího brankáře Petr Moravec.  A tak utkání skončilo vítězstvím Roztok 0:2.