Jinočany B - SK Roztoky 3:6 (0:5)

04.10.2010 09:33:40

Branky: Jarda Doležal 3x, David Rod, Vašek Král, Honza Šrámek V našem šestém zápase v sezoně jsme se střetli s družstvem Jinočan B. Jinočany byly před zápasem na posledním místě a nedokázali získat ani bod. Naopak Roztoky měli...

Branky: Jarda Doležal 3x, David Rod, Vašek Král, Honza Šrámek

V našem šestém zápase v sezoně jsme se střetli s družstvem Jinočan B. Jinočany byly před zápasem na posledním místě a nedokázali získat ani bod. Naopak Roztoky měli 100% bilanci, všech pět zápasů vyhráli a usadili se v čele tabulky. Naši začali útočit na šestou výhru v řadě hned od začátku. Už ve druhé minutě vystřelil Šrámek jehož rána byla sražena na roh po němž hlavičkoval Kocáb vedle. Za chvilku už jsme vedli. Rod dostal balon, zasprintoval sním po lajně a poslal před branku centr na úplně volného Krále, který hlavou otevřel skóre – 0:1.Vzápětí jsme uzamkli domácí před jejich pokutovým územím a vše vyřešil nekompromisní ranou pod břevno Doležal – 0:2. Pak se do své největší šance v první půli protlačili i domácí.