Jeneč - Roztoky 6:1

23.09.2009 08:19:49

Branka: Honza Krajčík V třetím kole naše dorostence čekal těžký soupeř v podobě Jenče, který z prvních dvou kol nasbíral plný počet bodů. Domácí od začátku dokazovali svoji kvalitu a první půl hodinu nám prakticky nepůjči...

Branka: Honza Krajčík

V třetím kole naše dorostence čekal těžký soupeř v podobě Jenče, který z prvních dvou kol nasbíral plný počet bodů. Domácí od začátku dokazovali svoji kvalitu a první půl hodinu nám prakticky nepůjčili míč. Naši kluci si v prvním poločase v kabině zapomněli jak fotbalovost, tak i bojovnost a bez toho se prostě hrát fotbal nedá. Proto jsme byli rádi že po prvním poločase byl stav pouze 2:0. (poz. domácí ještě neproměnili pokutový kop). V druhém poločase se hra vyrovnala a postupně přicházeli i naše šance. Jednu z nich proměnil po pěkné souhře Honza Krajčík. Bohužel se naši kluci i v druhém poločase nevyvarovali hrubých chyb v obrané fázi a domácí nás za to potrestali čtyřmi góly. I přes obdržených 6 branek, bych vyzdvihnul opět výkon brankáře Vojty Snopka, který tým zachránil od pořádné ostudy. Doufám že příští domácí zápas se ostatní hráči přidají k Vojtovi jak výkonem, tak hlavně PŘÍSTUPEM k zápasu a konečně vybojujeme vítězství.