Jeneč B : Roztoky 1:4 ( 1:2 )

05.05.2011 11:56:02

Branky: Čížek, P.Kořínek, Doležal 2x K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Jenče, kde nás čekal jejich B tým. Ještě před utkáním hlasatel oznámil, že tým Jenče je posílený o čtyři hráče A týmu, který hraje...

Branky: Čížek, P.Kořínek, Doležal 2x

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Jenče, kde nás čekal jejich B tým. Ještě před utkáním hlasatel oznámil, že tým Jenče je posílený o čtyři hráče A týmu, který hraje 1.B třídu, takže se dal čekat velice těžký zápas. V prvních minutách utkání se náš tým velice pomalu probouzel, toho využili domácí k prvnímu gólu. Po ztrátě ve středu hřiště následoval dlouhý balón na domácího útočníka a ten nezaváhal a chladnokrevně zakončil - 1:0. Tento moment naše hráče dokonale probudil. O několik minut později se dočkal i náš tým. Dlouhý aut Doležala prodloužil P.Kořínek na Šrámka, který míč připravil Čížkovi a ten krásnou střelou vymetl všechny pavučiny pravé šibenice – 1:1. Od tohoto okamžiku převzal otěže zápasu náš tým a vypracoval si i další šance, ale bez gólového efektu. Do poločasu jsme se ale přece jenom dočkali. Jindra Šiška poslal krásný pas na Doležala, ten si obhodil domácího brankáře a vsítil již svůj třináctý gól sezóny -1:2. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Nadále jsme hru kontrolovali a vypracovávali si další brankové příležitosti. V 60 minutě zápasu jsme se dočkali potřetí. Po levé straně zatáhl míč Petr Reinvart, poslal krásnou přihrávku před bránu, kde stál připraven Pavel Kořínek, pro kterého už nebyl problém skórovat -1:3. Gólovou radost jsme si užili ještě jednou. To když Michal Kořínek byl ve vápně sražen domácím brankářem a následovala penalta, kterou proměnil Doležal -1:4. Soupeř si v druhém poločase díky naší kvalitní obraně nevypracoval žádnou vyloženou brankovou příležitost a hrozil pouze ze standardních situací, které jsme bez větších problému zvládli. Proto stav 1:4 vydržel až do konečného hvizdu rozhodčího.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek