Hostivice - SK Roztoky 1:4 (0:2)

30.04.2012 10:25:00

Branky: Juráček 2×, Roškot 2×

Odehráli jsme první jarní zápas, ve kterém nás soupeř prověřil. Sešli jsme se prakticky v plné sestavě (kromě Fáměráků), doplněni o Davida Peška a Tomíka Novotného.

V 10 minutě otevřel skóre Tomáš Juráček a po 20 minutách jsme vedli 0:2. To nás trochu ukolébalo a soupeř začal vyrovnávat hru. Když Hostivice začátkem druhé půle snížili na 1:2, začali jsme se o výsledek trochu strachovat. Bohužel několik vyložených šancí zahodil Tomáš, např. když prošel přes celé hřiště až před brankáře soupeře, ale obhodit se mu ho již nepovedlo a brankář míč vypíchl na roh. Bohudík se nám podařilo zvýšit na 1:4 a konec zápasu jsme dohrávali v klidu a mohli jsme nechat více zahrát posily z mladších.

Pochválit bych chtěl v tomto zápase obranu. Překvapil nás zejména Marek Hendrych, který na pravém bekovi hrál spolehlivě a tvořivě. Pokud přidá na tvrdosti a fyzičce, bude pro příští rok dorostu určitě přínosem. Ondra Novák se lepší zápas od zápasu a stává se z něho pilíř obrany.