Hostivice – SK Roztoky 0:1 (0:1)

14.04.2011 10:01:21

Branka: René Šmíd Náš první zápas se nesl v duchu ospalého jara. Ihned na úvod utkání si domácí připravili pár nadějných šancí, kdy nám po levé straně stále utíkal rychlonohý útočník. Naštěstí se podařilo tyto šance...

Branka: René Šmíd

Náš první zápas se nesl v duchu ospalého jara. Ihned na úvod utkání si domácí připravili pár nadějných šancí, kdy nám po levé straně stále utíkal rychlonohý útočník. Naštěstí se podařilo tyto šance zažehnat a ubránit. Po úvodních 30 minutách, které byly plné nervozity a nepřesné rozehrávky na obou stranách, začalo naše mužstvo dominovat a ovládat zápas. Bohužel jsme neproměňovali šance. Útočník Říha se dvakrát ocitl v situaci, kdy šel sám na brankaře, ale neproměnil. To stejné druhý útočník Hodan, dva průniky, dvě vyložené šance, ale opět žádný gól. Hodan poté nastřelil tyč z přímého kopu. Tudíž jsme byli ve finále rádi za výstavní trefu svátečního střelce Rendy Šmída, který po zahraném signálu standardní situace přivedl vedení na naší stranu. Renda si odbyl premiéru v záložní řadě a byl velmi platným hráčem. Dobrý výkon týmu podtrhl svým výkonem gólman Michal Seidl, který chytal s jistotou a dal naší hře potřebnou jistotu. Jelikož neinkasoval gól již 270 minut (Roztoky – Chodov 2:0, Roztoky – Stodůlky 1:0, Hostivice – Roztoky 0:1), přeji mu ať tuto sérii udrží co nejdéle.