Horoměřice B : SK Roztoky 1:2 (1:0)

03.06.2011 08:41:03

Branky: P.Kořínek, Hartmann V dalším utkání soutěže nás čekal „B“tým Horoměřic. Soupeř nás na podzim jako jediný porazil, takže jsme měli co oplácet. Od prvních minut jsme se snažili hrát dopředu a již v páté minutě j...

Branky:  P.Kořínek, Hartmann

V dalším utkání soutěže nás čekal „B“tým Horoměřic. Soupeř nás na podzim jako jediný porazil, takže jsme měli co oplácet. Od prvních minut jsme se snažili hrát dopředu a již v páté minutě jsme měli první gólovou šanci, kterou neproměnil M. Kořínek. Tento moment odstartoval koncert neproměněných brankových příležitostí. Jako spalovači se představili Drbal, Čížek, Šrámek, Hartmann, Doležal. A jak říká staré fotbalové přísloví „nedáš dostaneš“ se opět potvrdilo. Při přímém kopu z hranice pokutového území domácí hráč nastřelil ruku našeho hráče stojícího ve zdi a následovala penalta. Tento moment pro nás ještě dopadl  dobře, jelikož spolehlivě chytající brankář Snopek penaltu zneškodnil. O několik minut později se situace opakovala, kdy rozhodčí zapískal druhou penaltu po faulu našeho brankáře. Tentokrát to již domácí hráč zvládnul a poslal svůj tým do vedení 1:0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.
Druhý poločas měl obdobný charakter jako první poločas. Náš tým velice dobře kombinoval a tím si vypracovával další gólové příležitosti, které ovšem  likvidoval skvělými zákroky domácí brankář. Až patnáct minut před koncem se nám podařilo překonat brankáře domácích. Jarda Doležal našel krásným centrem hlavu útočníka P.Kořínka, který srovnal na 1:1. I po gólu jsme se snažili, někdy bezhlavě tlačit dopředu. To se nám mohlo vymstít, kdy po jednom z protiútoku se řítil domácí útočník sám na brankáře Snopka, ale ten  nás skvělým zákrokem  podržel. V hektickém závěru se na naší stranu  přiklonilo i kousek štěstí. V 94. minutě Rostislav Hartmann chladnokrevně proměnil svou šanci a otočil výsledek na konečných 1:2.
Tento gól nakonec znamenal postup zpět do III třídy, jelikož náš pronásledovatel z Turska v nedělním utkání prohrál 1:5 a již nás nemůže sesadit z prvního místa.