Hodnocení zimní přípravy starší přípravky

21.03.2013 18:31:00

Do prvního jarního mistrovského utkání nám zbývají zhruba 3 týdny a tak je na čase zhodnotit  dvou a půl měsíční zimní přípravu, ve které jsme se zúčastnili čtyř halových turnajů. V trénincích se jsme se pak  vedle koordinace a pohybových cvičení zaměřili hlavně na hru s míčem a to nejen v rychlosti, ale i na samostatné technické dovednosti, přihrávky, presing a týmové držení míče.

První turnaj jsme značně oslabeni a doplněni o kluky z mladší přípravky odehráli 2. února v Radotíně a při účasti týmů jako je napřiklad Sparta nebo Motorlet jsme skončili poslední. K našim výkonům se lze vyjadřovat těžko, ale co se nám nelíbilo byla morálka mužstva. Něktěří hráči když se nedařilo často sólovali a nepřihrávali jiným. Týmová soudržnost žádná, kluci si v kabině i na hřišti nadávali a tak jsme po turnaji zavedli na trénincích určitá pravidla, která se nakonec ukázala jako správná.

Turnaje se zúčastnili: Kaftan Vojtěch, Fišman Saša, Ridzák Jakub, Ridzák Jonáš, Turnej Adam, Běhounek Vít, Gebelt Ondřej a Demeter Daniel.

                Druhý turnaj byl na programu 9.února ve Zbuzanech, a tam už to bylo jiné kafe. Po úvodních vítězstvích nad Žatcem 1:0 a nad Sokolem Řepy 3:0 jsme si zajistili postup ze skupiny. V těchto utkáních jsme dominovali, drželi míč, dali hezké  góly. Kluci přesně plnili to od nich od léta chceme a hrou se bavili. Poté, ale přišlo výsledkové vystřízlivění. V posledním zápase skupiny jsme prohráli s Meteorem  10:0 a postoupili jsme ze druhého místa. Na Meteor jsme neměli, bylo vidět, že jde o přední Pražský klub. V semifinále jsme narazili na Vltavín, který nás porazil 6:2. Herně jsme horší o tolik nebyli, ale dostali jsme laciné góly a sami jsme neproměnili pár dobrých příležitostí. V zápase o bronz jsme podlehli Bohemians 1905 9:4. Nutno přiznat, že soupeř byl trošku někde jinde stejně jako Meteor, I tak jsme se v těchto zápasech snažili kombinovat a hrát fotbal. Kluci celý turnaj odehráli dobře a za 4. místo se vůbec nemusí stydět.

                Turnaje se zúčastnili: Novotný Tomáš, Chládek Martin, Záhoř Jakub, Běhounek Vít, Fišman Saša, Ridzák Jonáš, Ridzák Jakub.

                Hned další den tedy 10. února jsme se účastnili turnaje v Říčanech odkud jsme na závěr podzimní části sezony přivezli stříbro. A to samé se nám podařilo i tentokrát. Ale pojďme pěkně od začátku. Na úvod přišla zbytečná remíza 1:1 s Tachovem, kde jsme zahodili snad 5 vyložených šancí a z jediné příležitosti soupeře jsme inkasovali. Druhý zápas nás porazili Horní Měcholupy A 3:1 a tak jsme museli Bohemians Praha v posledním zápase skupiny porazit. A světe div se i přes naši darebnou koncovku jsme zvítězili 2:1 a postoupili jsme. Samotnému hernímu projevu se toho nedá moc vytknout vzhledem k náročnému turnaji předešlý den, ale ach ta koncovka. Ta byla tristní.                         V semifinále jsme narazili na tvrdou hrou založenou na spoustu osobních soubojů prezentované Bohnice. Po remíze 0:0 došlo na penalty, které jsme zvládli a šli jsme do finále. Tam jsme podruhé na turnaji nestačili na Horní Měcholupy A a pro prohře jsme 2:0 jsme stejně jako na podzim brali stříbro. Kluky jsme pochválili, protože i přes únavu z náročného programu turnaj odjezdili.

                Turnaje se zúčastnili: Kaftan Vojtěch, Fišman Saša, Chládek Martin, Novotný Tomáš, Ridzák Jakub, Ridzák Jonáš, Záhoř Jakub, Král Marek, Běhounek Vít.

               

Poslední turnaj s naší učástí se uskutečnil 17. března v Milovicích. Objevila se zde kvalitní mužstva s velkým jménem,  i přes konkurenci jsme odehráli dobrý turnaj. Výsledkově to tak slavné nebylo.  S Admirou jsme prohráli 2:4, s Juniorem Teplice 1:5, poté přišla jediná naše výhra a to 2:1 s Čelákovicema a zase prohry 1:7 s Bohemians 1905, 1:3 s Broumovem a 0:3 s SOS Háje. Herní projev byl v pořádku, mimo Bohemku a Teplice nás nikdo výrazně nepřehrál.

Turnaje se zúčastnili: Fišman Saša, Záhoř Jakub, Novotný Tomáš, Ridzák Jonáš, Ridzák Jakub, Chládek Martin, Král Marek a Běhounek Vít.

                Jak již naznačil prezident tohoto klubu pan Novotný, cílem pro jaro bude nejhůř pro druhé místo. A tak čekáme minimálně stejnou podporu jako na podzim a to nejen od vedení, ale i od rodičů. Začínáme 14.dubna doma s Dobrovízí. Takže Roztoky do toho !!!

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek