FK Sparta Lužná u Rakovníka - SK Roztoky 2:0 (1:0)

10.09.2014 14:09:00

V neděli 7.9.14 odehrál náš dorost utkání 3. kola na hřišti FK Sparty Lužné u Rakovníka. S mužstvem, které je nováčkem soutěže 1.A třídy dorostu a které postoupilo jako vítěz Okresního přeboru Rakovník.

Naše mužstvo nastoupilo bez čtyř hráčů základní sestavy a na výkonu mužstva byly tyto absence znát. I přes to jsme se soupeřem sehráli vyrovnané střetnutí, V začátku utkání jsme si vypracovali několik slibných akcí, ale vypracované šance jsme neproměnili. První branku vstřelilo domácí mužstvo, a  to po jedné z našich ztrát balónu na polovině hřiště, domácí přešli do rychlého protiútoku, který zakončili prvním gólem v naší síti. během první půle se nám  zranil náš dosavadní nejlepší střelec Kuba Soják a musel být střídán. ke konci prvního poločasu mohlo být vyrovnáno, kdy se do vyložené šance probíjel náš kapitán Petr Vevera, ale byl držen ve vyložené šanci protihráčem. Rozhodčí odpískal penaltu a zákrok domácího hráče ocenil žlutou kartou. K exekuci penalty se postavil samotný Petr Vevera, první pokus proměnil, ale rozhodčí nechal penaltu opakovat, protože náš hráč předčasně vběhl do pokutového území. Při opakované penaltě při nás nestálo štěstí, Petr Vevera nastřelil břevno, míč se odrazil do země, znovu do břevna a od břevna do pole. Takže bohužel do kabin jsme šli za stavu 1:0 pro domácí.

V průběhu druhého poločasu jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale bohužel jsme je nedotáhli do kýženého výsledku a nevstřelili jsme branku. Naopak jsme po druhé inkasovali, když domácí proměnili volný přímý kop. Během druhého poločasu se nám zranili ještě dva hráči a to Míra Dalihod, který nastoupil po dlouhé době a podal velmi slušný výkon a dále Míša Roškot, takže jsme museli dohrávat utkání o deseti hráčích, neboť už jsme nikoho neměli na střídání.

Další střetnutí sehraje náš dorost na domácím hřišti ( zápas 4. kola), kdy hostí dne 14.9.14 od 10.15 hodin dorostence SK Hudlice. Přijďte naše dorostence povzbudit v tomto střetnutí.