FK Rudná B - SK Roztoky B 4:0

23.04.2012 08:49:00

Další utkání B – mužstva na hřišti FK Rudná bylo ovlivněno několika faktory. Výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Naše mužstvo hrálo hezký kombinační fotbal, bohužel neproměňování šancí a individuální chyby v obraně se nám staly osudnými.

Navíc od 65-té minuty naše mužstvo dohrávalo bez vyloučeného Michala Seidla. Rozhodně se nemusíme za náš výkon stydět, jelikož jsme nehráli jen druhé housle. Škoda spousty neproměněných šancí. V mnoha situacích nás podržel svým výkonem gólman a kapitán Míla Lyznyk, který zlikvidoval šance domácího týmu s jistotou. V prvním poločase jsme předvedli dvě hrubé chyby v obraně a odměnou nám byly dvě střelené branky. V posledních minutách zápasu při hře v deseti dokázal soupeř zužitkovat početní převahu a vsítil další dvě branky. Snad se příští zápas podaří víc. :-)

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek