FK Hředle 2:7 SK Roztoky (0:5)

09.09.2012 14:03:00

Branky: Kapitán 3×, Juráček 2×, Šlancar, Houška

Na další zápas jsme dorazili autobusem, do kterého jsme mohli vzít i fanoušky a zápas měl určitě lepší atmosféru než kdyby fandili jen trenéři.

Zápas jsme začali velmi dobře když hned po rozehrání Jakub Kapitán krásně překopl domácího golmana skóroval. Soupeř rozehrál, sebrali jsme mu míč a Radek Šlancar si naběhl do vápna a po zemi kolem golmana mohl pohodlně zvýšit na 0:2. Soupeř byl úplně rozhozený a do 30 minut jsme už vedli 0:5, když góly dával Kapitán, Houška a Juráček. Poté jsme trochu zvolnili a byla to hra spíše o nepřesnosti a zbrklosti.

Do druhého poločasu jsme nastoupili zase o něco aktivnější a po pár minutách Kapitán dovršil Hattrick a Juráček si dal svůj druhý gól. Hra pak byla opět nepřesná a rozháraná. Za zmínku stál trestňák Seidla který trefil Břevno. Mysleli jsme si, že už zápas v pohodě dohrajeme ale soupeř nás zaskočil a sraženou střelou o našeho obránce dal gól na 1:7. V 85 minutě pak soupeř ještě zvládl střelit jeden gól a snížit na konečných 2:7

Další zápas odehrajeme doma od 10:15 proti druhému týmu z Kladna-Kročehlavy.