Dolní Břežany : Sk Roztoky 1:5 (1:2)

07.04.2013 20:52:00

Branky: Adam Mader 2×, Jakub Svoboda, Jakub Jakoubek, David Čermák

K prvnímu zápasu jsme nastoupili na hřišti v Libni proti týmu Dolních Břežan. Náš dnešní soupeř se nacházel vespodu tabulky, přesto hned začátek utkání nám ukázal, že utkání nebude jednoduché

Především v prvním poločase byla naše hra rozháraná, plná nepřesností, zbytečných ztrát balonu, špatné obsazování. Přesto jsme po 15 minutách šli do vedení, když se Adam Mader nejlépe orientoval ve vápně. Po pár minutách zvýšil Jakub Jakoubek střelou zpoza velkého vápna na 2:0. Nedlouho po tomto gólu, po chybě v rozehrávce, nás soupeř potrestal a utkání zdramatizoval. O poločase zněly pokyny jasně, nebát se zakončovat .

Druhý poločas se celkový obraz hry o něco zlepšil, přesto nebyl ideální. Především středoví hráči dostali jasné pokyny, a ty dodrželi. Po několika kombinacích se postupně prosadili Adam Mader, David Čermák, a po pěkné akci faulovaný Jakub Svoboda, který se postavil k pokutovému kopu.

Doufám že naši borci pochopí že bez tréninku fyzičku a hlavně práci s balonem nezlepšíme.

Závěrem chci pochválit především dva hráče a to Ondru Nováka a Dominika Dvořáka, za dnešní bojovný výkon.