Dolní Břežany - Roztoky 2:0 (0:0)

16.05.2011 11:10:06

Do zápasu jsme nastoupili s nově postavenou obranou z mladších žáků ve složení Lukáš Bláha, Jakub Fáměra, Martin Fáměra a Mirek Dalihod, která se opravdu osvědčila. První poločas byl vyrovnaný a skončil také smírně 0:0. Nejv...

Do zápasu jsme nastoupili s nově postavenou obranou z mladších žáků ve složení Lukáš Bláha, Jakub Fáměra, Martin Fáměra a Mirek Dalihod, která se opravdu osvědčila. První poločas byl vyrovnaný a skončil také smírně 0:0. Nejvíce nám zatrnulo, když Míra Dalihod musel ve vápně zatáhnout za záchranou brzdu a faulovat. Odnesl to bohudík pouze žlutou kartou a mužstvo penaltou, kterou soupeř naštěstí neproměnil. Naši hráči výborně kombinovali, nikdo nehrál sám na sebe a po několika výborných finálovkách jsme se i my dostalávali zejména Wiliamem Gregorem do šancí, které bohužel zůstaly neproměněny. Wiliamova rychlost dělal obráncům soupeře velké problémy.
Ve druhém poločase získal soupeř mírnou převahu, kterou vyjádřil dvěma góly, když se po dlouhých pasech dostal útočník soupeře k míči dřív než Ondra Hodan a dvakrát se podařilo míč smolně prostrčit okolo Ondry do sítě. Dlužno řící, že Ondra podal výborný výkon a tradičně nás během celého zápasu podržel.
Kaňkou na zápase se stala situace 5 minut před koncem, kdy Tomáš Juráček odkopával míč z vlastního vápna, rána mu výborně sedla, ale bohužel 3 metry od něho stál Wiliam, kterého míč trefil do krku. Otřesený Wiliam sice zápas nedohrál, ale po zápase již vypadal dobře, takže doufáme, že bude bez následků.
Chtěl bych poděkovat všem klukům za přístup k tomuto zápasu jak chováním, tak výkonem na hřišti. Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout výkon kapitána v tomto zápase, Michala Roškota, který na pozici levé zálohy výborně bojoval jak v útoku, tak v obraně.