Dobrovíz - SK Roztoky 2:12 (2:4)

16.09.2012 22:20:00

Branky: 4× Ridzák Jakub, 3× Chládek Martin, 2× Král Marek, 2× Ridzák Jonáš, 1× Pařízek Tobiáš

Ve druhém kole jsme nastoupili na hřišti v Dobrovízi. Bohužel oslabeni o nemocného Adama Turnera, za mladší žáky nastoupivšího Tomíka Novotného a neomluveného Vítka Běhounka. Svůj debut podpořený gólem si odbyl Tobík Pařízek a do brány se po nemoci vrátil Saša Fišman.

I přes změny jsme dokázali přesvědčivě zvítězit 12:2 a v této sezoně jsme zatím stoprocentní. Proti nám nastoupil soupeř se dvěma kompletními pětkami hráčů. I proto bylo důležité držet míč, dobře přihrávat a nechat tak běhat soupeře. To jsme po většinu zápasu plnili a navrch jsme přidali i spoustu pohledných akcí.

Na začátku jsme dali dvě rychlé branky a brzo jsme tak vedli. Poté jsme ale dovolili po našich chybách soupeři vyrovnat. Poločas nakonec skončil 4:2 díky rychlé dvougólové odpovědi po inkasovaných brankách. Ve druhém poločase jsme vstřelili dalších 8 branek. Dobrovíz už jsme k ničemu nepustili a vítězství si pohlídali. Konečné skóre 12:2.

Jak už jsem zmínil, zatím jsme stoprocentní, ale rád bych upozornil, že nás čeká stále spousta práce. Takže zůstat při zemi, trochu pokory a hlavně chuť se zlepšovat. Děkujeme za podporu přítomných rodičů a doufáme, že za týden, kdy v rámci třetího kola od 14:00 přivítáme doma Vestec,  zopakujete stejně úžasnou atmosféru jako první zápas. Kluci si to užijí!

Sestava: Fišman – Záhoř, Chládek, Ridzák Jonáš – Ridzák Jakub © – Král

Náhradníci: Pařízek