Dobříč - Roztoky 2:0

26.04.2012 17:04:00

Ve středu 25.4 jsme odehráli semifinálový zápas poháru OFS proti týmu Dobříče na jejich hřišti.

Ve středu 25.4 jsme odehráli semifinálový zápas poháru OFS proti týmu Dobříče na jejich hřišti. Už od první minuty byl výkon našeho týmu plný nepřesností, které ovlivňoval i stav hrací plochy. Po hrubé chybě našeho útočníka a následném nákopu, se soupeř krásnou ranou z hranice šestnáctky ujal vedení 1:0. Netrvalo dlouho a soupeř opět po svým dlouhým nákopu a zaváhání našeho brankáře zvýšil již na 2:0. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, ale nic důležitého se nestalo.

Sestava: Snopek – Šturm, Kořínek, Machač, Šiška (Křeček) – Pařízek (Čermák), Čížek, Kapitán, Vlček – Pešek, Novotný (Lyznyk).