Červený Újezd – SK Roztoky 3:7

22.10.2012 20:25:00

Branky: 2× Chládek, Ridzák Jakub, 1× Novotný, Záhoř, Ridzák Jonáš
Poslední, podzimní sedmé kolo jsme odehráli v sobotu časně ráno na hřišti rivala z Červeného Újezdu, kde jsme chtěli napravit domácí zaváhání s Mníškem. Červený Újezd byl před zápasem první v tabulce, takže nás čekal těžký zápas. Bohužel jsme se museli obejít bez, v posledních zápasech výborně hrajícího, Adama Turnera. Chyběli i Vítek Běhounek a v týdnu po dlouhé nemoci trénující Tobík Pařízek. Do týmu se vrátil Marek Král.

Už před utkáním někteří členové výboru avizovali, že to v Újezdě bývá vždy vyhrocené a to hlavně díky domácím funkcionářům a trenérům. A jejich slova se naplnila. To, co domácí během zápasu předváděli do fotbalu nepatří. Pokřikování a nadávání rozhodčímu, nám trenérům nebo i dokonce našim hráčům. Naši hráči se k tomu postavili fantasticky a většinou si hádek nevšímali. Jsem rád, že se soustředili hlavně na fotbal. Víc už se k chování soupeře nebudu vyjadřovat.

                Samotný zápas pro nás začal jak nejlépe mohl. Už brzy jsme po výborných akcích vedli 0:3. Tento stav nám dodal klid a sebedůvěru. Výborně jsme si plnili defenzivní povinnosti a hned jak jsme dostali balon na kopačky, snažili jsme se hrát kreativně a vytvářet si šance. Poločas skončil 2:5 v náš prospěch.

                Druhý poločas jsme opět odehráli ve vysokém tempu a nasazení. Dozadu opět na výbornou a vepředu jsme předváděli hezký fotbal. Soupeře jsme k ničemu vážnému nepustili a když už, tak nás podržel v sobotu výborně chytající Fišman. Nakonec jsme vyhráli 3:7. Kluci odehráli zápas famózně. Musím všechny do jednoho pochválit.  Jsme rádi, že jsme zakončili podzim výhrou.

                V konečném součtu mohu říci, že za sebou máme úspěšnou polovinu sezony. 5 výher, 1 remíza, 1 prohra plus přes 70 vstřelených branek. To je krásná bilance. Navíc po dvou měsících, kdy jsme s Romanem u tým, vidíme zlepšení a to hlavně v práci s míčem. Kluci pochopili co po nich chceme a jejich přístup je ukázkový. Výhra na hřišti prvního v posledním kole je pro všechny odměnou. Jen tak dál chlapci. Máme před sebou  cca 4 měsíce zimní přípravy, která bude po novém roce zpestřená o zimní turnaje a přípravné zápasy. Chtěl bych poděkovat všem rodičům a členům výboru SK Roztoky za podporu během celého podzimu a můžeme vám slíbit, že na jaře budeme ještě lepší.

Sestava: Fišman – Záhoř, Chládek, Ridzák Jonáš – Novotný – Ridzák Jakub ©

Náhradníci: Král

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek