Červený Újezd - SK Roztoky 4:3 (1:1)

30.09.2012 09:30:00

Branky: Maundling 2×, Smítka

V tomto utkání jsme narazili na vyrovnaného soupeře. Hned v první minutě po chybě brankáře hostí jsme se ujali vedení 1:0.

Bohužel prakticky za další minutu po nedorozumění v obraně bylo srovnáno. Zbytek poločasu se nesl v duchu kvalitní a bojovné hry od obou soupeřů. Ve druhé polovině utkání jsme se po naší nátlakové hře dostali do vedení 3:2 a tento výsledek trval ještě 4min před koncem utkání. V závěru zápasu soupeř přidal na důrazu a v infarktové koncovce zvrátil utkání ve svůj prospěch. V posledních vteřinách jsme měli možnost ještě vyrovnat, když jsme neproměnili samostatný únik. I přes prohru si naši chlapci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Zápas odchytal Kuba Svoboda