Červený Újezd - Roztoky " B" 0:1

10.04.2013 21:36:00

Branka: D.Rod

K prvnímu jarnímu zápasu jsme odjížděli v počtu pouhých 12 fotbalistů což nevěstilo nic dobrého. Zápas na rozbahněném hřišti začal dost opatrně z obou stran a to nám vyhovovalo. V první naší velké šanci se ocitl P.Čermák, který z velkého vápna trefil po krásné střele břevno a odstartoval našich několik šancí které vyústili naší jedinou brankou kterou trochu se štěstím dal po teči domácího hráče vstřelil D.Rod.

Domácí měli v prvním poločase také několik šancí, se kterými si poradil náš brankář V.Snopek nebo byl soupeř nepřesný. Druhý poločas přinesl více nepřesností na obou stranách a několika zahozených šancí a trefení břevna domácími hráči. A ve druhém poločase přišla také další naše nepříjemnost související s malým počtem našich hráčů.  D.Rod se zranil ( 6 týdnů bude mimo hru) a do hry musel jediný náhradník který do té doby zastával funkci pomezního. Díky ohleduplnosti domácích kteří nás na pomezí zastoupili jsme zápas dohráli zdárně do konce. Doufám že příští kolo na domácím hřišti budeme ve větším počtu a těm 12 děkuji za bojovný výkon.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek