Červený Újezd - Roztoky 1:0 (0:0)

25.06.2010 11:51:26

V posledním utkání sezóny jsme odjížděli do Červeného Újezdu. A opět jsme se potýkali s problémem posledních zápasu, kdy jsme měli problém dát dohromady jedenáct hráčů. A nebýt pomoci hráčů z žáku nemuseli bychom na zápas...

V posledním utkání sezóny jsme odjížděli do Červeného Újezdu. A opět jsme se potýkali s problémem posledních zápasu, kdy jsme měli problém dát dohromady jedenáct hráčů. A nebýt pomoci hráčů z žáku nemuseli bychom na zápas ani jezdit. Proto bych rád poděkoval hráčům kteří poctivě chodili celou sezónu. Nechtěl jsem jmenovat, ale jedno jméno přece jenom zmíním a to je Vojta Snopek. Kdyby měli všichni stejný přístup k fotbalu jako zmiňovaný Vojta, asi by se dorostenecký tým nacházel úplně někde jinde.

Co se týká zápasu tak tentokrát není co hodnotit. Kluci se snažili hrát i jsme si vypracovali nějaké brankové příležitosti, ale bohužel se nám nepodařilo žádnou šanci proměnit v branku.

Konec zápasu byl tak trošku trápení, jelikož se nám zranili tři hráči a na lavičce náhradníku nebyl jediný hráč který by mohl vystřídat. A jelikož v 8 lidech se těžko otáčí nepříznivý stav a tak utkání skončilo porážkou 1:0. I přesto bych rád sezonu zhodnotil pozitivně jelikož oproti minulým letům je zde vidět nějaký pokrok vpřed.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek