Červený Újezd B – Roztoky 1:2 (1:2)

22.10.2010 07:24:15

Branky: Petr Brožek, David Rod Po týdnu volna cestovali naši fotbalisté k dalšímu zápasu na hřiště Červeného Újezdu, kdy se střetli s místním B – týmem. Domácí, kteří se pohybují ve středu tabulky nás v prvních minutkách...

Branky: Petr Brožek, David Rod

Po týdnu volna cestovali naši fotbalisté k dalšímu zápasu na hřiště Červeného Újezdu, kdy se střetli s místním B – týmem. Domácí, kteří se pohybují ve středu tabulky nás v prvních minutkách zaskočili aktivním napadáním, kterým nás nutili k chybám v rozehrávce. Po jedné z nich se dostal útočník hostí za naší obranu, ovšem celou situaci řešil zbrklou střelou zpoza vápna, která šla navíc vedle branky. Roztočtí se naštěstí brzy oklepali a hned první šanci proměnili v branku. Brožek tak trochu z nouze vystřelil z hranice vápna a jeho nepříliš prudká ani umístěná střela propadla brankáři pod tělem – 0:1.