Černošice - SK Roztoky 7:2 (5:1)

08.10.2012 17:24:00

Branky: Gaislová, Jakoubek

K dalšímu utkání starších žáků jsme jeli do Černošic. Už před odjezdem bylo jasné že nás nečeká nic jednoduchého

Do utkání jsme vstoupili jako vždy posíleni o pět hráčů z mladších žáků a i „staronovou“ posilu Kubu Jakoubka. Po krásné sobotě přišla sychravá neděle a na teploměru bylo necelých 11 stupňů. Z tabulky bylo jasné ,že nás nečeká jednoduchý zápas. Tým Černošic byl jednoznačně fotbalovější , rychlejší, přesto naši dokázali hlavně bojovností držet s domácím týmem krok. Po šťastném prvním gólu soupeře se hra urovnala a začali jsme hrozit i my , odměnou nám byla krásná trefa Gábi Gaislové. Bohužel po tomto gólu koncentrace opadla a tak nám soupeř do poločasu vstřelil další čtyři branky.

Do druhé půle jsme nastupovali s tím , že se pokusíme s utkáním ještě něco udělat. Domácí tým přesto držel míč více na svých kopačkách, ale neprosazoval se tak snadno jako v první půli. Přesto vstřelil další dvě branky a gólovou tečku udělali debutant v sestavě Kuba Jakoubek krásnou střelou z 20 metrů. 

Přesto musím všechny pochválit za přístup k tomuto zápasu , ale i přesto doufám že všichni vědí , že se musíme nadále zlepšovat.

4/5 bodů (4 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek