Černošice - Roztoky 4:0 (3:0)

16.04.2010 11:41:39

V prvním mistrovském utkání jarní sezony družstvo přípravky zavítalo na hřiště lídra tabulky do Černošic. Soupeř se do nás od prvních minut zakousl a po 10 min. byl stav 3:0 pro domácí. Musíme si přiznat, že hráči soupeře by...

V prvním mistrovském utkání jarní sezony družstvo přípravky zavítalo na hřiště lídra tabulky do Černošic. Soupeř se do nás od prvních minut zakousl a po 10 min. byl stav 3:0 pro domácí. Musíme si přiznat, že hráči soupeře byli po celý zápas lepší. Díky zlepšené hře v dalších minutách zápasu naši hráči odvrátili hrozící debakl a Černošicím povolili již jen jednu branku, o což se zasloužil především náš brankář Matěj Novotný, který zneškodnil několik jasně gólových pokusů soupeře.