Aero Odolená Voda - SK Roztoky 2:1 (1:0)

20.10.2012 22:32:00

Po dvouch týdnech volna, které bylo zaviněno nedostavením se soupeře na předešlý zápas jsme vyjeli na zápas do Odolené Vody.
Snad jako kdyby úvod zápasu předznamenal jeho vývoj.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, byli jsme lepším týmem, lépe jsme drželi balón, častěji. Jenže, co nám to bylo platné, když jsme ve vápně nechali úplně osamoceného útočníka soupeře,

který skóroval – 1:0, podotýkám, byla to jedna z ojedinělých akcí. Další šance si soupeř vytvářel pouze sporadicky, buďto z dlouhého nákopu nebo po chybě naší obrany. Nicméně jsme chtěli ještě do poločasu vyrovnat, přišla tyčka, velké šance, závary, ale bohužel, nic ke gólu nevedlo.
O poločase v kabině jsme si říkali, že musíme zlepšit koncovku, že se do šancí dostáváme. Taky, že jsme se pořád dostávali, ale i díky skvělým zákrokům gólmana soupeře jsme je prostě a jednoduše nedokázali zužitkovat. Nakonec jsme se dočkali, Kuba Kapitán nám vystřelil vyrovnání zhruba 15 minut před koncem – 1:1. Věřili jsme, že máme sílu, aby jsme zápas otočili. Jenže přišla další ojedinělá akce, které předcházel taktický faul na půlce a rychlé rozehrání soupeře. Nezachycená rychlá rozehrávka vedla k útoku do rozevřené obrany, která již nestačila reagovat a útočník soupeře překonal našeho gólmana, který vyběhl.

Prohráli jsme 2:1 tudíž je to druhá porážka v řadě, nicméně tahle prohra bolí o to víc, že jsme byli lepším týmem. Slovy se snad ani nedá popsat zklamání, které vládlo po zápase v kabině.