20.kolo Sokol Holubice - SK Roztoky 3:1 (1:1)

13.05.2010 21:37:48

Branka Roztok: Vítů (0:1) Sestava: Lyznyk - Šturm, Turoň, Kryšpín, Svoboda - Novotný, Čížek J., Šrámek (Staněk), Kocáb, Vítů (Snopek) - Drbal Očima trenéra: _V první minutě jsme po pěkné akci Novotného vedli a všechno vy...

Branka Roztok: Vítů (0:1)

Sestava: Lyznyk - Šturm, Turoň, Kryšpín, Svoboda -
                                Novotný, Čížek J., Šrámek (Staněk), Kocáb, Vítů (Snopek) - Drbal

Očima trenéra: V první minutě jsme po pěkné akci Novotného vedli a všechno vypadalo velice nadějně. Navíc Lyznyk v brance chytal jak "pánbůh" a rozhodčí nám odpustil pokutový kop. Takže přičteme-li k tomu krásné počasí a krásnou diváckou kulisu, kterou roztockým vytvořil tým přípravky vracející se z turnaje ve Starých Splavech, měli jsme v celku krásné sobotní odpoledne. Bohužel to trvalo jen třicet minut. Pak jsme zbytečnou tuplovanou chybou nabídli domácím vyrovnání a chvilku na to se nám zraněním Šrámka zhroutila ofenzíva. Ve druhé půli jsme se vcelku statečně bránili, sem tam podnikli protiútok, ale síle domácí ofenzívy jsme bohužel neodolali. Druhý pokutový kop nám již rozhodčí neodpustil a přestože jsme se ještě pokusili o vyrovnání, třetí gól nás definitivně srazil do kolen a na chvost tabulky. A tak se krásně vyvíjející  sobotní odpoledne změnilo na chmurný podvečer.